Bora Pano
  • dürüst.
  • şeffaf.
  • yenilikçi.

Her geçen gün değişen dünyamızda eğitimli ve deneyimli yönetimimiz ve uzman kadromuzla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kendimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Firmamız açıldığı günden bugüne kadar hızlı bir şekilde geleceğe yatırım yapan, doğru stratejik değerlendirmeler ve etkin risk yönetimi ile verimliliğini ve kalitesi sürekli artıran bir grafik sergilemektedir.

Bünyemizde uygulanmakta olan tüm süreçlerin, uluslararası kalite düzeyinde gerçekleştirilmesi ve çalışanlarımızın katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, faaliyetlerimiz sırasında çevrenin korunması vazgeçilmez prensiplerimiz arasındadır.

Firmamız kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla sektörün aranılan aktörlerinden biri olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir.


Üretimin her aşamasında ISO 9001 ve CE standartlarına uygun olarak yüksek kalite ve verimlilik, düşük maliyet ve zamanında teslimat hedeflenmektedir.

Müşterilerimizden gelebilecek özel talepler bizim için gelişimdir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş, sürekli gelişen ve değişen teknolojideki yenilikleri takip ederek, teknik bilgi becerileri geliştirmeyi görev biliriz. Ülke ekonomimize faydalı olmayı kurulduğumuz günden itibaren görev olarak bildik ve sektörün en iyileri arasında olma yolunda kalite standartlarından ödün vermeden, yurtiçi ve yurtdışında değişen ve gelişen pazarlarda yer alabilmek için emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Sektörün en kalifiye ekibiyle çalışmamızın yanı sıra bu ekibin gelişimine de ekstra önem verilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini önemsemeyi ilke edinmiştir ve mühendislik bilgilerine bağlı olarak hareket etmektedir.


Değerlerimiz;

Müşteri Odaklı

Dinamik

Topluma ve çevreye duyarlı

Takım çalışmasına inanan

Yaratıcı

Çalışanlarını sürekli geliştiren

0
+
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Tecrübe
0
Devam eden Proje
0
Tamamlanmış Proje

KALİTE KONTROL VE RUTİN TESTLER

Elektromontajı biten ürünler TS 3367 EN 61439-1’e uygun olarak rutin test ve deneyleri yapılmak üzere test alanına sevk edilir.

İmalat ve işletme performans kriterlerine ilgili deneyler eksiksiz olarak uygulanarak, elde edilen veriler doğrulanmış olarak rutin deney raporları hazırlanır, bir nüshası ürünle birlikte son kullanıcıya teslim edilir, diğer nüshası dokümantasyon programımız dahilinde arşivlenir.

Test alanında ;

Yapısal kablolama ve fonksiyon deneyleri
100%
Dielektrik deneyleri
100%
Koruyucu devrenin devamlılığı deneyleri
100%